صادرات انواع خوراک دام و طیور از ایران از شرکت بهدانه خوراک نام آوران

انواع خوراک دام و طیور جزء محصولاتی هستند که قابلیت صادرات از ایران را دارند. کشورهای مختلفی خواهان واردات این محصولات می باشند.

صادرات از جنبه های مختلفی قابل بحث است. صادر نمودن خوراک دام و طیور که هم محصولات کشاورزی را شامل می شود و هم محصولات تولید شده توسط کارخانه ها را، می تواند کمک شایان توجه ای به اقتصاد کشور نماید. اما اینکه چه محصولاتی این قابلیت را دارند و چه کشورهایی خواهان خرید این اقلام هستند، نیاز به مطالعه ی بیشتری دارد.

انواع خوراک دام و طیور صادراتی

از سال های قبل محصولات مختلفی از ایران به کشور های دیگر صادر شده است. از علوفه ها گرفته تا تولیدات کارخانه های خوراک آماده و ضایعات برخی از کارخانجات همگی در ردیف محصولات صادراتی قرار می گیرند.

در میان علوفه ها بیشترین سهم صادرات را یونجه و سیلاژ ذرت علوفه ای به خود اختصاص می دهند. خوراک های تولید شده در کارخانه ها نظیر کنسانتره ها و دان آماده نیز به صورت گسترده صادر می گردد.

تقاضا برای سبوس گندم و آرد دامی نیز به صورت مستمر از کشورهای دیگر وجود دارد. غلات نظیرجو و ذرت از جمله محصولاتی هستند که در حجم زیاد صادر شده و تقاضای زیادی برای آن وجود دارد.

محصولاتی نظیر پودر گوشت، پودر استخوان، پودر پسته، پودر هسته خرما و … جزء محصولات صادراتی به شمار می آیند.

صادرات شرکت بهدانه خوراک نام آوران

شرکت بهدانه خوراک نام آوران با بهره گیری از بهترین تکنولوژی روز دنیا و استاندارد های جهانی توانسته بخشی از صادرات خوراک دام و طیور را به کشور های همسایه نظیر افغانستان ، عراق ، و همچنین کشور های حاشیه خلیج فارس از جمله  قطر و عمان نیز صادر نماید .

لطفا هر گونه سوال و یا هماهنگی در بخش صادرات خوراک دام را دارید میتوانید با شماره تلفن 09139256724 تماس حاصل فرمایید.